Menu

Oświetlenie solarne - zastosowanie

Jak oświetlenie  słoneczne działa?Po co męczyć się z światła słonecznego, że nie będzie trwać dłużej niż jeden sezon lub dwa? Nasza całoroczna, całoroczne światła są lepsze wartości. Spójrz na funkcji Dual Solar reflektory, Superbright Solar Spotlight i okolicy Solar Spotlight, dlaczego nasze są lepsze:

Więcej diod: Inne marki mają tylko cztery regularne diody LED; nasza sześć (Podwójne Reflektory słoneczne) i 16 (SUPER Solar Spotlight).


Zaawansowane Reflektor Projekt: Umieszcza 18 razy więcej światła, gdzie jest to potrzebne. Inni mają plastikowe stożek światła odblaskowe, że odpady.

Kabel zasilający 15 stóp: Umożliwia jednostka panel słoneczny być w pełnym słońcu, a reflektor oświetla obszarów zacienionych. Inne światła są połączone z panelem, ograniczając je do lokalizacji w pełnym słońcu.

Nowej generacji Baterie: Trzymaj 2,5 razy opłatę. Silicone uszczelniona z elementów. Inne akumulatory posiadają mniejszą opłatę, a nie trzymać go tak długo.

Budowa Jakość: jednoczęściowy, anodyzowane aluminium uszczelki spośród mieszkań wilgoci. Modele plastikowe mają szwy, które pozwalają wody.

Gospodarczy-Grade Szkło Panel: Czy nie żółty, chmury lub pęknięcia w czasie. Większość światła słonecznego mają panele plastikowe.

Solar zaawansowane obwody: panel pobiera nawet w pochmurne dni. Tańsze modele ładować tylko w pełnym słońcu.

Montaż na stanowisko, pokładu lub ziemi: Opcje montażu.

Nie jest trudno zrozumieć, dlaczego oświetlenia słonecznego ogród jest modne. Oczywiście, że to wspaniałe, że nie trzeba płacić za energię elektryczną, ale ważniejsze dla większości ludzi jest to, że nie trzeba instalować żadnego okablowania. Weź światło z okna, umieścić go obok swojego chodnika lub w ogrodzie, i gotowe. Ponieważ większość światła słonecznego mają wbudowany czujnik ciemności, nawet nie trzeba myśleć o zamieniając je i wyłączać.


Technologia oświetlenia zewnętrznego słonecznego szybko się poprawia. Światła słonecznego szukają bardziej atrakcyjne, świeci jaśniej, a ich run-time jest coraz dłuższa. Aby dać lepsze poczucie tego, jak te światła działają i jak wybrać dobry, tutaj są podstawowe elementy:

Panel słoneczny

Panel słoneczny: solar panel fotowoltaiczny ma komórkę wewnątrz, która zamienia światło słoneczne na prąd elektryczny. Efektywność kolektorów słonecznych zależy od wielkości i jakości ogniwa słonecznego i przejrzystości pokrywą ochronną.Samo ogniwo słoneczne jest zwykle najdroższe część światła słonecznego. Jak fotowoltaicznych z postępem technologii, ceny stopniowo schodzili. Należy zauważyć, że niektóre płyty są dostarczane z folii ochronnej z tworzywa sztucznego, które jest przeznaczone do usunięcia. Jeśli to nie jest usuwany, panel nie będzie się ładował prawidłowo.

Bateria: Ogniwa słoneczne są podłączone bezpośrednio do ładowanego akumulatora, który przechowuje energię elektryczną wytwarzaną przez komórki.Dioda usytuowany między komorą i baterii zapewnia, że prąd przepływa tylko w jedną stronę w kierunku baterii. Akumulatory NiMH są często stosowane, ponieważ stanąć lepiej na częste cykle ładowania i zwolnić niż standardowe baterie niklowo-kadmowe. Akumulatory NiMH charakteryzują się również znaczne korzyści dla środowiska. Mogą one być usunięte bez szkody dla środowiska.Bateria jest zwykle drugim najbardziej kosztownym składnikiem światła słonecznego.

diody LED
Żarówki LED są stosowane w większości światła słonecznego.

LED: "Diody" są jak miniaturowe żarówki, które są zainstalowane w linii na obwodzie elektrycznym.Światło emitowane przez żarówki LED jest produktem ubocznym elektronów poruszających się w materiale półprzewodnikowym. Ponieważ nie ma potrzeby, włókno, te żarówki trwać bardzo długo, a także nie generuje ciepła odpadowego. Standardowy czas pracy większości diod LED jest w górę 100.000 godzin, podczas gdy żarówka trwa zwykle około 3000 godzin. Diody LED mogą być podłączone w klastrach zintensyfikować strumień świetlny.

Czasami producenci zwiększyć jasność światła słonecznego poprzez połączenie diod LED z małym żarówki halogenowej. Ale jak poprawia technologia LED, większość producentów przenoszą się z halogenu na rzecz rozwiązania wszystkich-LED.Wyjątkiem jest tylko światło słoneczne, które bezpieczeństwa wciąż wymagają dodatkowego natężenia światła dostarczonego przez żarówki halogenowe.

Obwodów: To jest najbardziej istotnym elementem światła słonecznego, a jeden, że najczęściej oddziela dobre światła słonecznego od zła. Okablowanie określa, jak skutecznie przechowywane energia elektryczna jest zamieniana na światło. Wysokiej jakości układ daje trwalsze, jaśniejsze światło słoneczne.

Czas trwania: jakość i integracja komponentów opisanych powyżej określa, ile godzin światło będzie świecić. Czasy pracy może być tak krótki, jak godzinę lub tak długo, jak kilka dni.

Obudowa: Czy światło słoneczne jest ściśle funkcjonalnie i bardzo dekoracyjne, jego obudowa musi być na promienie UV i pogoda mocno. Montaż powinien być minimalny. W większości przypadków, kolektorów słonecznych będą integralną częścią samego światła. Czasami panel słoneczny jest oddzielna, która pozwala na zamontowanie światło tam, gdzie jest to potrzebne, a następnie zamontować panel, gdzie będzie uzyskać najlepszą ekspozycji na słońce.

Światła słonecznego dysponują podręcznik on-off lub zdjęć Resister która zamienia światło, kiedy słońce i off, kiedy znów robi się światło.

Jak wycisnąć z Solaów Światło


Umieszczenie światła słonecznego jest niezwykle ważne. Dla maksymalnego zysku słonecznego, ogniwo słoneczne powinny skierowany na południe i ustawia się na kącie więc jest prostopadła do słońca.Powierzchnia ogniwa słonecznego nie powinny być osłonięte przez listowie lub struktury w dowolnym czasie w ciągu dnia. Jeżeli światło ma automatyczny czujnik on-off, to nie powinien być umieszczony w pobliżu innego silnego źródła światła, takie jak lampy uliczne, ponieważ może to spowodować lekkie odcięcie przedwcześnie.