Menu

Farmy fotowoltaiczne - od projektu po realizacje.

Fotowoltaiczne famry - instalacje naziemne najczęściej wykonywane na pustkowiach lub glebach zbyt biednych do produkcji rolnej.

Są to darmowe elektrownie stojących, w których umieszczone są panele fotowoltaiczne na specjalnych ramek zakotwiczone w ziemi. moc

Wielość Elektrowni fotowoltaicznej PV oscyluje od 0,5 MW do 50 MW, ale generalnie wynosi 1-5 MW.
 
Elektrownia PV w całości jest ogrodzony i monitorowany przez 24 godziny, ponadto każda instalacja ma monitorowanie on-line, który informuje o pracy elektrowni PV i ewentualne nieprawidłowości w pracy poszczególnych elementów elektrowni PV.
 
Brak ruchomych części i takich części, które mogą zostać uszkodzone dokonać tej instalacji kłopotów -free jeden i jako kosztów wyniku bieżącej obsługi są zredukowane do minimum - jest to wyjątek w branży odnawialnych źródeł energii - wiatraki i elektrownie na biomasę wymaga kosztownej usługi.
PRZYKŁADOWE INSTALACJA 1 MW fotowoltaicznych FARM:

  • Moduł VI poli generacji
  • Moduły o mocy od 235 do 255 Wppanele fotowoltaiczne cechy techniczne produktu:
 
25 lat gwarancji na produkt, 15 lat na 90% mocy i 25 na 80% mocy wyjściowej, wysoki poziom trwałości do 5,6 kN / m2 (grad, śnieg, itp), ogniwa PV polikrystaliczne, innowacyjny anty -reflective system maksymalizacji absorpcji światła słonecznego, powłoka teflonowa zminimalizować zatrzymywanie brudu i śniegu.
 
Nasz Partner jest globalnym dostawcą systemów energetycznych w zakresie energii słonecznej, ma własną elektrownię wykorzystywane do produkcji krzemu - obróbki krzemu, produkcji komórek, a następnie całych modułów ze względu na to, co może zaoferować najlepsze i najwyższej jakości produktów, ponieważ wszystkie elementy są wykonane z jednego supernowoczesnego zakładu.
 
Moce produkcyjne fabryki jest na poziomie 2,5 GW, co stanowi znaczącą kwotę na rynku na świecie, a to pokazuje, że inwestorzy z zaufaniem na całym świecie umieścić w firmie.

PRZETWORNICE centralne lub rozproszone
 
Przykładowy rozproszony system składający się z 34 urządzeń / 1mW:
 

  • Skrócone cechy techniczne produktu:

 
Wydajność 98,2%, ochrona pasma energii, klasa o wysokiej szczelności IP65, wbudowane zabezpieczenie łańcucha, wbudowane zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, monitorowanie sieci acc. RS-485, oraz wyświetlacz graficzny, zmiennego o mocy 30000 W, potrójne faz falownika
 
W ramach budowy elektrowni słonecznej możemy zainstalować przetwornic wg. do projektowania, AC i DC podłączyć okablowanie do systemu, podłączenie do systemu monitorowania i konfigurowania przetwornic w odpowiedni sposób.


  • STRUKTURA nośne

 
Nasza firma wykorzystuje sprawdzone w wielu projektach na całym świecie, niezawodnej konstrukcji stalowej, ocynkowanej z elementami ze stali nierdzewnej, którą stosuje się do instalacji i umieszczenie modułów fotowoltaicznych pod kątem prostym. Struktura ta jest bardzo stabilny i łatwy do skonstruowania i może być stosowany bez względu na uwarunkowania podłoża.Struktura jest zamocowany na pojedynczych podpór, które są staranował w ziemi do ≈ 1,5 m, w zależności od rodzaju gruntu i stałych poprzez układ śruby rozporowej.
 
Dostarczamy na plac budowy wszystkich profili struktury, wszelkie niezbędne śruby z systemem zabezpieczającym przed kradzieżą lub szpilek gruntowych, jedziemy nośna obsługuje do th głębokość 1,5 m, a następnie przyciskając i robimy pomiarów i geotetic ustawienia out. Naprawimy wszystkie elementy konstrukcji i montażu wszystkie moduły togehter z połączenia szeregowego łańcuchów
wg. do projektowania.


  1. Ogrodzenie z elektrowni
  2. Obszar projektu będzie ogrodzony.

 
Skrócone cechy techniczne produktu:
 
Ogrodzenie z siatki ocynkowanej w kolorze zielonym (opcjonalnie), panel ogrodzenia z drutu grubości 2,5 mm, wysokość 2,0 m, brzytwa, ocynkowana grubość drutu 4 mm na końcu ogrodzenia, słupki ocynkowane, fundacja stanowisk wykonanych z BN 25 beton, odpowiednie oznakowanie, takich jak "High Voltage", podwójne bramy liści wraz z przejściowymi 2400 x 4000 mm.
 
Nasza firma zapewnia: dostawa i wyładunek elementów ogrodzenia, odwiertów dla fundacji post, wylanie fundamentów taśmowych pod bramą, montażu i prawidłowego rozmieszczenia stanowisk i bramy, montaż drutu kolczastego.


roboty ziemne:
 
W celu realizacji projektu nasza firma wykonuje, w ramach umowy, roboty ziemne związane z kopania tacę kablową dla AC; Przewody DC (ścieżki obiegu i obręcz żelaza), kładziemy piasek łóżko th. 20cm na tackach, wykonujemy układanie kabli w tace oddzielenie warstwy z piasku, układanie taśmy maskującej, r, w "elastyczne przewody falistej", a następnie wypełnienie tace z piasku i ziemi, i wreszcie wygładzania.
 
Po akceptacji instalacji otrzymasz pełną dokumentację związaną z umową i układania wszystkich kabli w ćwiczenia obu formie elektronicznej i papierowej.


DC Okablowanie:
 
Czy łączenia modułów PV Z falownikami Za Pomocą "stringów" używamy oryginalnych komponentów Systemowych LUB Przewodów solarnych NP. niemieckiej firmy HALUKABELL, Która Jedna z najbardziej żart Firma na Rynku docenionych europejskim, a także oryginalnych konektorów Systemowych LUB NP. firmy MultiContact:
 
Skrócona charakterystyka techniczna produktu:
 
Przekrój 1x6 mm2, Podwójna Izolacja, guma odporna na promieniowanie UV Promieniowanie, odporna na Wysokie i Niskie Temperatury, napięcie 1000V DC zrobić
 
Układamy "stringi" w korytach Konstrukcji, montujemy konektory Systemowe LUB MultiContact, wykonujemy połączenie szeregowe modułów PV WG Projektu, Uloženie "peszli" na przejścia Między stołami, polaczenia "stringów" do falownika í na końcu testu prawidłowego podłączenia.

 

AC OKABLOWANIE:
 
Kable AC - używamy też tych systemów lub na przykład przez HALUKABELL

Skrócone cechy techniczne produktu:

Kable z średnicy 60 -240 mm2, kable łączące inverters5 x 35 mm2, podwójną izolację, wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.
 
Zakres naszej działalności obejmuje: układanie kabli AC, podłączenie kabli AC do falowników, układanie kabli i podłączenia falowników do "TS" (wspólne kablowa), a następnie układanie kabli i połączenia "TS" z szyny (transformator), montaż zamków w "TS", dostawa i montaż stacji transformatorowej


SYSTEM MONITORINGU WYDAJNOŚĆ (EMS):
 
Używamy systemu instalacji monitoringu dla pomiaru aktualnej wielkości produkcji, pomiar wiatru, temperatury modułach, temperatura otoczenia, używamy EMS do monitorowania prawidłowej pracy systemu oraz w przypadku awarii EMS informuje nas o tym przez moduł GSM.
 
Skrócone cechy techniczne produktu:

System zawiera pełny zestaw czujników (nasłonecznienie, wiatr, temperatura), skrzynie na sprzęt systemu Aurora Vision, wszystkich niezbędnych przewodów i urządzeń, które współpracują z
System monitorowania.
 
Wykonujemy montaż wszystkich elementów systemu, testy poprawności konfiguracji systemu i dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.


VISION SYSTEM MONITORINGU:
 
System monitorowania Vision zapewnia operatorowi systemu klienta i ewentualnie z podglądem wizyjnym do 24 godzin z każdego miejsca na świecie - tylko dostęp do Internetu jest potrzebny.
 
Skrócone cechy techniczne produktu:

System wyposażony jest w cyfrowy rejestrator DVS, dysk 1TB dysku, 16x kamery DVS + podczerwień, taśmy ZL1 i wszystkich przewodów i wtyczek niezbędne do montażu.
 
Wykonujemy montaż urządzeń, właściwe ustawienie kamery, konfigurację dostępu, testy poprawności systemu


DESIGN:
 
Sunvoltenergy Polska wykonuje wszystkie prace związane z projektowaniem, a także zajmuje pozwoleń i uzgodnień z odpowiednimi zakładów energetycznych, na terenie których zaprojektowane Elektrownia znajduje.
 
Wykonujemy:

1. Pomiary obszarze projektu geologicznego przeglądu wraz z
2. Preparat koncepcji technicznej i przestrzennej elektrowni.
3. Kompletny projekt wykonawczy, który obejmuje:
. Konstrukcja struktury budowy i projektowania strukturalnego z paneli fotowoltaicznych
b. projektowanie tras kablowych
c. Konstrukcja okablowania AC i DC
d. Projekt niskiego i średniego napięcia
e. Projekt połączenia energetycznego uzgodnione z Energetyczny
f. konstrukcja falowników
g. Plan strony
h. Przedmiar robót i materiałów


Uruchomienie INSTALACJI:
 
Uruchomienie instalacji odbywa się po dokładnym sprawdzeniu wszystkich elementów fotowoltaicznych elektrowni, testów i pomiarów wszystkich elementów i urządzeń towarzyszących. Po wszystkich testach protokołu odbioru wszystkich dokumentów zostaną sporządzone i przekazane Inwestorowi. My oczywiście nadzorować proces podłączenia do sieci przez Power Distribution Company.

Zakres działania naszych granicach klientów do złożenia dokumentów dotyczących gleby i dokonywanie płatności wg. z harmonogramem.


PRZYKŁADOWE CENA SOLAR ELEKTROWNIA 1 MW - farma fotowoltaiczna

Cena instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 MW kompletna 1 250 000,00 €
Podatek VAT 23% 287 500,00 €
Razem 1 537 500,00 €

Cena ta jest europejska średnia dla całej instalacji PV najnowszej generacji
 
Cena instalacji będą ustalane indywidualnie z naszymi Klientami.

 
ZWROT Nakłady inwestycyjne na PRZYKŁADOWE ELEKTROWNIA 1 MW
 
Cena kompletnej elektrowni słonecznej: 1.250.000 €
Roczny dochód wg. do nowej ustawy o odnawialnych ok Energii. 230,000 €
Umowa z Power Distribution Company - 15 lat
Całkowity dochód przez cały okres zamówienia: ok. 3.450.000 €
 
są to dane przybliżone skrócone, a jednak dają pogląd na rentowność inwestycji.

Dla każdego naszego klienta wykonujemy indywidualne analizy efektywności jego inwestycji.
WARUNKI PŁATNOŚCI: STANDARD
 
Harmonogram płatności jest uzgodnione z Klientem indywidualnie, jednak standardowe warunki płatności są następujące:
 
• 10% na dzień podpisania umowy
• 40% na dzień rozpoczęcia pracy
• 40% po dostawie urządzeń elektronicznych
• 10% po rozruchu instalacji
 
Oferta ta powinna być rozumiana jako wstępna oferta zależy od obszaru i energii uwarunkowań, jak i indywidualnych uzgodnień z Inwestorem.