Menu

Co to jest fotowoltaika

Na czym polega  Fotowoltaika?

Zanim przejdziemy do wyjaśnienia naszą nową technologię, powinny prawdopodobnie dostarczyć informacje. Fotowoltaiczny odnosi się do procesu podejmowania światło, przekształcając go w energię.Proces zachodzi, gdy fotony światła pobudzają elektrony do wyższego stanu energii co pozwala im działać jako nośników ładunku do prądu elektrycznego. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu dwóch różnych kategorii materiałów: fotowoltaicznych nieorganicznych i organicznych. Wszystkie systemy fotowoltaiczne wystawiany do daty zastosowania materiałów nieorganicznych, z krystalicznego krzemu jest najczęściej, z dużą przewagą. Inne technologie nieorganiczne obejmują tellurku kadmu i arsenku galu, między innymi. Fotowoltaika organiczne są w fazie rozwoju. Organiczny odnosi się do każdego materiału ogniwa słonecznego zawierającego węgiel.Użycie materiałów organicznych w fotowoltaice słonecznych prezentuje możliwości rewolucjonizuje form factor i strukturę kosztów energii słonecznej.


Następna generacja Fotowoltaiki


Nasze podejście do fotowoltaiki jest całkowicie przełamuje stereotyp poprzednich technologii ogniw słonecznych. Poprzez przekształcenie materiałów, architektury i procesów wytwarzania ogniw słonecznych, staramy się drastycznie zmniejszyć koszty i zwiększyć efektywność obu fotowoltaiki nieorganicznych i organicznych. Nasza technologia nieorganiczna jest sposób, aby najbardziej efektywnych materiałów słonecznych (arsenku galu) elastyczne i opłacalne dla szerszych zastosowań, podczas gdy nasza organiczna Technologia fotowoltaiczna koncentruje się na rozwoju nowej generacji energii słonecznej, nieobciążoną dzisiejszych ograniczeń i uciążliwej struktury kosztów.

GaAs Wykonanie komórkowy
Rewolucjonizuje nieorganiczne Fotowoltaika
Nasz Niska Proces Koszt arsenku galu Wykonanie komórki
Wiadomo, że jest najwyższa wydajność technologii solarnej dostępne, arsenku galu lub GaAs, jest również bardzo drogie. Jego wysokie koszty wytwarzania są zabronione z wyjątkiem jego stosowanie w niektórych zastosowań specjalnych, takich jak przestrzeń i wojskowych. Dzięki naszej nowej technologii procesu produkcyjnego dla GaAs, Nanoflex jest w stanie produkować te materiały słonecznych na ułamek poprzedniej kosztów. Dowiedz się więcej o naszej przełom w technologii GaAs!

 
Przyszłość organicznych Fotowoltaiki
Nasza technologia OPV
Technologie fotowoltaiczne organiczne Nanoflex Power Corporation mają na celu zrewolucjonizować sposób, w technologii solarnej jest produkowana i stosowana. Nanoflex jest opracowanie materiałów OPV, architektury i procesów wytwarzania, które mają potencjał do ponownego zdefiniowania struktury kosztów i stosowania fotoogniw słonecznych, zaczynając na poziomie molekularnym. Dowiedz się więcej o tym, jak nasza technologia OPV może rozszerzyć zakres zastosowań słonecznych!

Własność intelektualna w Fotowoltaice
Programów badawczo Nanoflex Power doprowadziły do portfela własności intelektualnej, obejmującej ponad 700 wydanych lub oczekujących patentów na całym świecie. Patenty te rozwiązanie kilku podstawowych technologii i ustalenie nas jako strażnika na realizację GaAs tanich i technologii OPV.